Lidojumam nelabvēlīgs laiks.

PALDIES, PALDIES, PALDIES visiem tiem, kas mani centās iedrošināt, atbalstīt un protams tiem, kuri sūtija savus laba vēlējumus, lai mans pirmais lidojumus izdotos veiksmīgi.

Esmu mistiski mierīgā veidā nokļuvusi Helsinkos un nu, man jāgaida, jau vairs tikai kādas trīs ar pus stundas lidostā.  Aidā –  dodos tālāk uz Spāniju!

Nenoliegšu, ka iepriekšējā vakarā man kņudēja vēders, sitās sirds un galva bija dulla. Bet šorīt es jau no stresa uzvedos kā trīs-dienas-neēdis-trīs-dienas-negulējis cilvēks un lamāju visus pārējos laukā no panskām… Bija tāda sajūta, ka visu nokavēšu un ieraugot lidostā lidmašīnas, sirds vispār solijās aizlēkt prom.

Tomēr mani vecāki man palīdzēja, piedzirdīja ar black colu iedeva “ceļojumu slimības” zālītes un tad, tāda mazliet apžirgusi izgāju visas pārbaudes. Man nācās piedzīvot arī aptaustīšanu, jo par spīti tam, ka  es visu jau biju nolikusi, tas aparāts spītīgi pīkstēja

Pat lidmašīnas pacelšanās mani nenobiedēja un nosēšanos es vispār nogulēju.

Tagad jūtos fantastiski un arī sāku izskatīties pēc cilvēka. Jo tā kā no rīta visu kavēju, tad arī mati bija kā pūdelis uz galvas. Tie, kas mani ir redzējuši no rītiem, zinās par ko es runāju. Tualetē tos tikko iztaisnoju. Wiiii.

Dzeru kafiju un te ir wirelles – Ko vēl var vēlēties?

Bučas jums visiem, ja viesnīcā būs internets, tad es te vēl apdeitošu, kas un kā…

E.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s