Bellevile, Frankford

Super skaista diena šodien bija. Vēl jau ir, jo pie mums ir tikai pieci vakarā. Mājinieki cēlās jau sešos, tas gan nebija pārāk forši, jo man vēl tāāā nāca miegs. Un kādos septiņos pie manis tika klāt suns, uzlēca virsū un sāka laizīt seju Tā modusies nebiju nekad. Kaimiņiene Barbra, teica, ka tas esot īpaši savdabīgs “alarm clock”.

Šodien apceļojām tuvākās pilsētas. Bija ļoti forši, vienīgi visa diena mašīnā. Bijām gan skatu laukumā augstu virs pilsētām, gan apskatījām savvaļas bruņurupučus, gan lielākos veikalus.
Un Pāldies Dievam dabūju arī pārveidotāju, ta kā telefons tagad ir uzlādēts un viss pārējais arī.
Braukājām apkārt kādas stundas piecas, Atbraucām mājās un varēju nobaudīt nacionālo bārbekjū, Pie mums paciemojās kaimiņi – Barbra un Freds ar superīgu papagailīti Viniju. Super jauki un atvērti cilvēki. Vispār cilvēki Kanādā ir ļoti viesmīlīgi. Gan kasiere novēl labu dienu un apjautājas kā iet, gan pārējie cilvēki.
Māja viņiem ir pie pašas upes un tagad varu sēdēt, mērcēt kājas un čilot.
Rīt laikam brauksim ar motorlaivu makšķerēt un dzīvosimies uz vietas. Tad jau ziņošu. Mazliet dīvaini jau ir, ka jums tagad pus trīs naktī. Nevar kaut kā pilnīgi aptvert.
Bučas

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s