Trento river

Galvā skan Bermudu divstūra dziesma Labi.

Jo garastāvoklis ievērojami labs. Paēdu kārtīgas pusdienas un vakariņās saldējums ar Rīgas balzāmu un ābolu štrūdele. + visu laiku štopēju iekšā saldos ķiršus un super garšīgas vīnogas. Man jau šķiet, ka kad atgriezīšos LV Jūs neviens vairs mani nepazīsiet, jo svēršu 110kg.

Šodien aizgāju pastaigāt pa tuvējo apkārtni izbiedējot zirgus un resnu kaiju, aizgāju nopeldēties un vēlreiz izbraucu ar katamarānu. Šķiet, ka būšu tik ļoti pieradusi dzīvot upes krastā, ka būs grūtas jūlija beigas Rīgā, 12 sienās.

Tagad iešu lasīt pie upes “Kuthumi karmiskos kodu” (beidzot dabūju to grāmatu Rēriha grāmatnīcā – ļooooti laba!!!!)

Mazliet gan vēl nostaļģija pēc mājām ir palikusi. + šovakar nesanāks pabazarēt ar vecākiem skypā, jo šie aizlaiduši uz Igaunijas salām eksursijā. Tā jau forši – malači, lai arī kaut kur pabūn.

Rīt brauksim uz Kanādas galvaspilsētu Otavu, kur kā jau minēju svinēsim Kanādas dzimšanas dienu, pēc maniem aprēķiniem pat ļooooti apaļu. Tad jau arī būs jauni iespaidi ko šeit aprakstīt un visas skumjas aizies + es ceru, ka mana 3.pakāpes māsīca (kā es nesen izrēķināju), kurai pieder žurnāls “Bella child” izvedīs mani Toronto tautās un parādīs īsto nakts dzīvi !!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s