Sleepy

Aizvakar bijām bārā!

Ak, tētīt. Izbaudiet latviešu 5dienas vakarus!! Mums bija jāstāv 20 minūtes rindā, jāmaksā par ieeju 7,50ls un visi dzērieni bija no 5ls uz augšu. Tādas principā cenas ir visur. Piedevām tur viss bija tīk pārpildīts, ka knapi varēji pagriezties. Meitenes izskatījās tā kā no “Skandāla”. Šauras, šauras, īsas, īsas un ļooooti apspīlētas kleitiņas. Dažām jau piestāv, bet citām – vnk drausmas. Gribēju iziet uz terases – tas bija vājprāts. Knapi tiku tam pūlim cauri, tad man nācās gadīt kādas minūtes 10, un tur kur es stāvēju visu laiku pilēja kondicionieris….Piedevām, viņiem visos bāros un klubos alkoholu pārstāj pārdot divos…. Tātad bijām mājās pirms trijiem.

Vakar biju līdz Stefānijai uz fotosesiju jaunākajam žurnāla numuram. Viņai pieder bērnu modes žurnāls, tāpēc modeles bija kādus 5, 6 gadus vecas meitenītes. Tīk gudras un foršas. Amazing.

Tad es aizgāju līdz viņu tā sauktajam “Beach”. Ne tuvu tam, kā to saprotam mēs… Pie paša ezera piekļūt nevar, tas ir kā doks uz kura uzbērtas smiltis un salikti sauļošanās krēsli.Beach – jā čista. Mūsu neskartajā piekrastē, kanādiešiem visticamāk paliktu slitki…

Tad aizgājām kārtējās vakariņās ar Lidiju, Stīvu un Stefāniju. Šoreiz ēdām super garšīgu picu un jellato saldējumu. Pēc tam laidām uz kino un noskatījāmies “Amazing Spiderman in 3D”. Awsome. 3x apraudājos.

Arī popkorns un kino biļetes ir ļoooti dārgas. Pēc filmas vēl devāmies uz šiku viesnīcas restorānu un izdzērām pa vīna glāzei. Šiem cilvēkiem ļoti patīk ēst ārpus mājas uz dzīvot High life. Jauki, ja var atļauties.

Tad devāmies ar Stefāniju uz Džeza bāru – soooo nice. Līdzīgs Artelim, bet šī grupa vienkārši rāva nost jumtu. Tyler Yarema and his rhythm. Izdzērām kādas 4 glāzes vīna un nevarējām šodien pamosties.

Šodien Stefa un Džesijs aizveda mani uz China Town. Kultūršoks garantēts. Visas zīmes un veikalu nosaukumi ir ķīniski, visapkārt runā ķīniski, un visi cilvēki ir ķīnieši. Bijām restorānā, skanēja klasiskā mūzika, dzērām zaļo tēju. mmmm. Tas bija super. Ēdām ķīniešu nacionālo ēdienu – Dumplings (pelmeņus?!). Garšo pilnīgi citādāk kā pie mums. It kā ideja tāda pati, bet gan mīkliņa, gan pildījums – izcils.

Tad devāmies izbraucienā pa Ontario lake ar kaut ko starp jahtu un motorlaivu. Gulēju pašā priekšā un baudīju saules starus. Griežoties iekšā novietnē mēs ieskrējām citā jahtā. Mums tikai pāris švīkas, otrai jahtai bukte… lalalala

Tagad esam atkal pie Stefānijas dzīvoklī. Ēdīsim lazaņju.

Lai Jums jauka 1diena.

E.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s