The day before tomorrow

Šodien esmu nostaigājusi kādus km 100. No paša rīta vēroju rosību uz Stefānijas dzīvokļa balkona ar tējas krūzi vienā un modes žurnālu otrā rokā.

Tad devos ar kuģīti pa Ontario ezeru uz Toronto salas parku. Vienkārši Amazing. Lai visu tur izstaigātu vajadzētu pilnu dienu. Bet es apskatīju karuseļus, “Far enough farm” un superīgu pludmali. Fermā bija tik daudz mazu mīlīgu dzīvnieciņu. Vistas, truši,poniji, ēzeļi, aitas, kazas, govis un zirgi. Arī divi mīiiiilzīgi pāvi, kuri staigāja pa visu parku bez iežogojuma. Izrādās, ka lai gan pāvi nemāk lidot, viņi ļoti augstu lec un es pat redzēju, kā viens uzleca kokā.

Pludmale bija fantastiska. Ar daudziem moliem un kafejnīcām uz ūdens… (mmm) Staigāju kādas 3 stundas, tad devos atpakaļ uz centru. Izstaigāju Queens ielu, kura ir pilna ar veikaliem – pat, lai to varētu izstaigāt vesela diena paietu. Un tad vēlreiz devos uz Ķīniešu rajonu. Tur viss ir tik sasodīti  lēts. Who cares about the quality? Sapirkos dažādus topiņus pa latu. Nice one.

Stefānija man netic, ka saku, ka šeit ir daudz jauku cilvēku. Svešinieku, kas saka labus vārdu. Bet šodien bija kronis visam! Drausmīgi sāpēja kājas. Gribēju braukt mājās ar tramvaju, bet neviens nebrauca garām. Biju jau nogājusi diezgan lielu gabalu, kad ieraudzīju tramvaju, kurš apstājies pie sarkanās gaismas. Vienkārši skrēju klāt un vadītājs attaisīja man durvis. Es iekāpu iekšā un prasīju cik jāmaksā. Šis prasa, kur man vajag. Es pasaku. Tās bija kādas 4 pieturas un apmēram 9, 10 kvartāli. Un vadītājs vienkārši saka, ka mani aizvedīs tur, kur man vajag. Amazing !

Vai piemēram, iekāpju liftā kopā ar vīrieti un šis man, kāpjot laukā, novēl jauku dienu.Vai arī pārdevēji, kuri prasa kā tev iet un izsaka komplimentus, novēlot veiksmi turpmākajās gaitās. Vai pat viena maza meitenīte veikalā atceras, ka satikusi mani vakar pērkot šalli. Vai svešinieki, kuri pasmaida, ka piestājamies pie luksofora kopā.

Šādas mazas lietas sniedz Tādu pozitīvu lādiņu, kas pietrūkst Latvijā. Mēs pat nepasmaidam viens otram, ja saskrienamies uz ielas…. Būtu, ko pamācīties.

Bučas, lai Jums jauks vakars / nakts. Tiekamies parīt….

E.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s