Pinkton, Bloumfield – Poutine

8.15

Šodien pamodos un pirmais ko ieraudzīju bija vāveru mudžeklis uz deka. Šīs nu gan ir ātras un izveicīgas. Diemžēl sanāca pamosties diezgan agri, bet rīt jāmēģina līdz 9 izvilkt, jo vēl smagi izjūtu laika maiņu.

Atkal satiku Barbru, ļoti patīk viņas teciens “drop dead gorgeous” vai “drop dead delicious”.

10.12

Paēdam latviešu cienīgas brokastis. Rupjmaize ar LV sieriņu. Super garšīgi. Tītara gaļu arī dabūju  – tīri tā neko. Bet principā šeit var nopirkt pilnīgi visu to pašu ko Latvijā, tikai pat vēl mazliet vairāk. Tad Inta man rādija bildes, izrādās, ka viņa nekad pat nav Latvijā dzīvojusi, dzimusi Vācijā un augusi Kanādā. Interesanti, jo akcenta viņai nav gandrīz vispār!  Tad pēkšņi pie mums ienāca Barbra un tā nejauši pajautāja vai negribam viņai braukt līdz uz pilsētu. Tur viņa  strādā par brīvprātīgo veco ļaužu pansionātā. Izdomājām, ka laidīsim. Viņai ir Krailsers ar nolaižamo jumtu – īsts sapnis!

16.32

Tas tik bija kaut kas. Sākumā biju riktīgā starā, bet kad brauc uz sotaku, tas vējš ir tik nenormāls, ka dzirdēt nevar neko, ausis džinkst un kad izkāp no mašīnas vēl 15 minūtes kut seja no vēja pūšanas. Atpakaļceļā, protams, es vairs tik starojoša nebiju, jo ja sēž aizmugurē, tad to visu īsti nevar paciest.

Pansionātā bija baigi smagi, jo tur cilvēki ir patiešām slimi. Daži, protams, vēl kaut ko saprot un arī runā, bet citiem acīs pilnīgs tukšums…

Bijām vēl arī tuvējā pilsētiņā, tur gan ir interesnti veikaliņi, viens kā krāmu tirdziņš, bet tīiiik foršas mantas iekšā. Un superīga pārdevēja. Mēs ar Intu sarunājamies latviski un šī mums prasa kādā valodā mēs runājām, jo tā izklausoties tik skaista, dziedoša un spoža. Atbildējām, ka latviešu un esam “land that sings”

Vai, ja Jūs zinātu cik visi te ir viesmīlīgi!  Man viena nepazīstama sieviete uz ielas teica: “You have very nice outfit”. Man bija vienkārši baltās bikses, melnais topiņš un zaļā adītā pusjaka. Bet arī Inta saka, ka ģērbšanās stils atšķiroties. Hmm, man nav ne jausmas kā…  + vēl visi brīnās, ka man ir TIK laba angļu valoda. Es gan to visu laiku noliedzu, bet viena tante teica, tā: “I’m english, and my english is not good”. Es gan vēljoprojām domāju, ka kanādieši vienkārši māk labi glaimot un varbūt tiešām apbrīno cilvēkus, kas spēj runāt vairākās valodās…

Nogaršoju arī kanādas “nacionālo” ēdienu – putīn. Tie ir french fries + barbekjū mērcīte + ļooooti svaigs siers. Nu vispār jau nebija nevainas, bet tik lielā sajūsmā kādā bija Barbra es neesmu.

21.45

Eh, tikko bijām motorlaivas braucienā. Es pat varēju stūrēt. Ja Jūs zinātu cik pasakains skats visapkārt. Abi ar Osvladu zvejojām. Es noķēru kādas 4 zivis, no tām 2 patiešām lielas. + man divas milzīgas zivis norāvās ar visu āķi.

Ehh, viss ir super. Rīt pat nezinu īsti līdz galam ko darīsim, laikam laidīsim uz Kingstonu (re, no kurienes flešu nosaukums ). Es jau labprāt arī paliktu mājās, tā kā bijām domājuši šodien līdz Barbra atnāca ar savu ātro domāšanu.

Būūūčas. Sūtu Jums mūsu lielisko garastāvokli un laiku.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s