Kingston, Frozen yoghurt

Šodien bija mierīga diena. Negribējās gan celties. Izskatās, ka vēljoprojām neesmu pieradusi pie laika maiņam. Ir tomēr diezgan liela starpība… Paēdām atkal latviešu stila brokastis upes krastā ar superīgu vēja brāzmu un jahtu ainavu.

Tad braucām uz pilsētas centru – ļoti skaists, mazs un omulīgs ar daudzām vecām mājām. Viņiem tiešām tādās, kā rādija seriālā “Pilna māja” šauriņas, šauriņas bet diezgan garas…

Blakus pilsētai ir mizlīgs Toronto lake. Savieno Kanādu ar ASV, bet tik liels, ka pat otru krastu neredz. Arī piekraste līdzīga jūrai izskatās.

Nogaršoju to saldēto jogurtu, jāsaka, ka ir labs. Daudz svaigāks un garšīgāks pat par saldējumu…

Tad braucām atkal uz Pitkonu. Ceļš bija interesants. Braucam, braucam pa šoseju – pēkšņi ceļš beidzas un mēs atduramies pret ezeru. Tur tāds kuģis gaida un par brīvu pārved uz saliņas, kas ir tajā lielajā ezerā.

“Saliņa” gan būtu maigi teikts, drīzāk riktīga un pamatīga SALA. Uz tās atrodas arī indiāņu apdzīvota vieta. Par nožēlu jateic, ka tagad jau viņi ģērbjas tāpat kā mēs un arī vairs nav tik tumsnēji… Katrā ziņā – spalvas uz galvas nenesā…

Ar to arī šī diena noslēdzās. Rīt visticamāk ieraksta nebūs, un jā būs, tad diezgan garlaicīgs, jo esmu tik paāgurusi, ka rītā dzīvosimies pa māju un kravāsimies, jo 7dien braucam uz Otavu, svinēsim Kanādas dzimšanas dienu.

Būūčas.

E.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s