Mājas

Tad, nu tā! Pagājušas jau trīs nedēļas atpakaļ Latvijā, un varu teikt, ka šeit laiks rit neiedomājami straujāk.
Vēljoprojām ir tā sajūta, ka iepriekšējie divi mēneši ir tikai nosapņoti, vai arī bijuši ļoooti tālā pagātnē, tomēr no otras puses, mājupceļš, šķiet bijis tikai vakar.

Man dikti liels prieks, ka sakti gandrīz visi mīļie cilvēki un varu droši teikt – šīs trīs nedēļas bijušas ļoti piepildītas.

Viss sākās ar krustvecāku un krustbērnu ģimenes izbraucienu uz Rundāles pili. Laikam šo satikšanos es gaidīju visvairāk no visām, jo iekavēt divus mēnešus bērnu dzīvē ir patiešām daudz, šķiet viņi aug ne tik pa dienām, cik stundām.

Pēc tam tika satiktas arī jaukās kursabiedrenes un varējām atgūt visu divu mēnešu informāciju pāris stundu laikā.

Tad sekoja mini trips Valmiera – Cēsis – Inčukalns, ar labākajiem draugiem pasaulē un redzētas Zirgu dienas.

Tika pabūts arī Cēsīs un iegūta “māju” vasaras garša, peldoties, makšķerējot un veltot laiku ģimenei.

Vēl viens lielais prieks, bija satikt kursabiedreni, kas pirms tikai knapi diviem mēnešiem ir kļuvusi par māmiņu. Ir tik ļooti jauki būt klāt tādos brīžos. Un ir tik patīkami, ja Tev ir tas gods un privilēģija būts vienai no tām personām, kam uzticas.Tajā brīdī es atkal iedomājos, cik būs interesanti augt līdzi šiem mazajiem ķipariem, kuru mūsu kursā netrūkst, un pēc tam, pēc gadiem redzēt kā viņu dzīves iegrozīsies. Jo it kā esam tik tuvu, bet tajā pašā laikā – svešinieki.

Un pats nesenākais no notikumiem – koru koordinatoru darbs, kas nu jau ir kā tradīcija. Atkal varēju strādāt Mežaparka Lielajā estrāde ar fantastiskajiem kolēģiem un stūķēt dziedātājus uz podestiem.

Laikam ar katru gadu mūsu dzīves kļūst aizvien straujākas un intensīvākas… Un tieši šī iemesla dēļ, mazliet iekavēti ir visi profesionālās dabas jautājumi. Vienkārši negribas ķerties klāt, jo zinu, kad beidzot pieķeršos, tad būs jāturpina vēl ilgi. Tomēr, esmu sev jau uzstādījusi “dead-line” un nekas cits neatliks, jo atpūtas bijis gana.

Tagad posīšos uz savu pirmo šīs vasaras praksi, ar cerību, ka darba būs gana un prieku, ka beidzot, beidzot varēšu kārtīgi saprasties gan ar pacientiem, gan personālu.

E.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s